• השוואת מחירים לטיפולי הזרקת בוטוקס - שירות אישי חינם!
  • מלאו את הטופס וקבלו עד 3 הצעות מחיר
  • קבלו מידע עוד היום מטובי הרופאים בישראל
  • בצעו השוואת מחירים מהירה
  • חסכו עד 50% ממחירי השוק
  * השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות

   מה זה בוטוקס

   כמה פעמים שאלתם את עצמכם מה זה בוטוקס?

   מה לא נאמר על אותו חומר קסום שנראה שביכולתו להעלים גם את הקמטים העמוקים והבולטים ביותר? חומר הבוטוקס אשר פרץ לחיינו לפני מספר לא רב של שנים, תופס כיום חלק גדול יותר ויותר בתעשיית האסתטיקה הישראלית. דעו לכם כי שימושו הראשוני של החומר לא היה במטרה להעלים קמטים או לעבות שפתיים, אלא (אמת לאמיתה) כטיפול בתופעה של עין עצלה.

   עם התקדמות השנים (וכישלון בתור טיפול בעין עצלה), החל הבוטוקס לעשות את דרכו מעלה בדרכי האסתטיקה ולתפוס מקום מכובד בתור מעלים הקמטים האולטימטיבי. בנוסף, לכך הבוטוקס משמש לטיפולים שונים ובינם טיפול בהזעת יתר, בכאבי ראש ואף כמעבה שפתיים נבחר, שמחליף אט אט את הסיליקון הוותיק בזכות בטחון השימוש בו.

   מה זה בוטוקס ?

   חומר הבוטוקס מופק מרעלן אשר קרוי בוטלינום טוקסין, וזהו נחשב למסוכן מאוד בכמויות מזעריות. עם זאת, אתם יכולים להיות רגועים שכן במינונים בו ניתן אין כל סכנה (במידה ואינכם כמובן אלרגיים לחומר). החומר פועל בעצם כמשתק, ומכאן יכולתו המופלאה בהעלמת קמטים, בעיקר באזור הפנים, ואף בנטרול כמעט מוחלט של בלוטות ההזעה בעת מצב של הזעה מוגברת ממנו סובלים אנשים רבים.

   אם אתם מעוניין לבקש טיפול בבוטוקס מה זה היא שאלה חשובה, וטוב ששאלתם. חשוב מאוד לדעת כי על אף שהחומר נחשב לפופולרי מאוד, חשוב מאוד לוודא כי אינכם מגלים אלרגיה בעת ההזרקה הראשונית, ובנוסף לא סובלים ממחלות לבביות או עצביות שונות.

   לאחר ההזרקה הראשונית ייתכן ותרגישו נפיחות ועלולה אף להתעורר אדמומיות שעתידה לחלוף, ברב המוחלט של המקרים (כאמור, אם אינכם אלרגיים) לאחר מספר שעות מועט. באם הנכם מגלים כי האזור נשאר מודלק ואף מתנפח, הקפידו להיוועץ באיש רפואה מומחה. המשפט האחרון מוביל אותנו לחובה ליידע אתכם כי עליכם לבחור את מכון הקוסמטיקה בקפידה, ולא להתפתות אחר מחירים זולים מדי שעתידים להיראות כמושכים אך לאחר מכן לחוות תסכול ואף יותר מכך בעקבות חוסר מקצועיות של הצוות המטפל.

   לסיכום

   מספר הטיפולים הנדרשים משתנה ונע בין מטופל אחד למשנה בכל הנוגע לבוטוקס מה זה אומר? הכוונה היא שמספר ההזרקות הנדרש משתנה בהתאם לטיפול עצמו, בריאות עורו של המטופל וכן מצב הקמטים. מומלץ לבצע השוואת מחירים מקיפה ולבחור בקפידה את המרפאה בה יבוצעו הטיפולים.

    כל הזכויות שמורות botox4skin 2020 | המידע באתר אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי |